TETA Kazan ve Makina İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1973 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, katı sıvı ve gaz yakıtlı, buhar, kızgın buhar, kızgın yağ, sıcak su ve kızgın su kazanlarının ve komple kazan dairelerinin projelendirilmesi, imalatı, montajı ve işletmeye alınması işlemlerini TSE, TRD, DIN ve EN normlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Firmamız standart ekipman üretiminin yanında, ağaç, tekstil, kimya gibi bir çok sektöre yönelik çekişli proses makinelerinin (Konveyör sistemleri, otoklavlar, yıldız soğutucular, endüstriyel kurutma fırınları, boya fırınları vs.) projelendirilmesi, imalatı ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren bir diğer firmamız "TETA Yüklenim Ltd. Şti." iş merkezler, otel ve endüstriyel tesislerin, tesisat (su, buhar, termik yağ, hava, sıhhi vs.), çelik konstrüksiyon ve anahtar teslimi taahhüt işlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz kuruluş tarihinden günümüze kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok projeye imza atmıştır. Ülkemizin dört bir yanında ve yurt dışında, Güney Amerika'dan Uzak Doğu'ya, Balkan ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerde başarıyla tamamladığımız referanslarımız bulunmaktadır.

Firmamızın imalatlarını gerçekleştirdiği ve işletmede olan makine ve komple kazan dairelerine ait referanslarımızı "Referanslar Listemizde" bulabilirsiniz.

Firma merkezimiz İstanbul / Beşiktaş'tadır. İmalatlarımız İstanbul / Büyükçekmece'de bulunan 5.000 m2 kapalı, 5.000 m2 açık alana sahip fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.

Buhar, termik yağ ve sıcak su kazanları ve basınçlı kaplar konusunda birçok ülkeye ihracat yapabilecek şekilde son teknoloji ile üretimine devam eden "TETA KAZAN", 100.000 kcal/h'ten 20.000.000 kcal/h'e ve 0,5 bar basınçtan 25 bar basınca kadar kazan ve basınçlı kap imalatı yapabilme alt yapısına sahiptir.

Firmamız kazan ve basınçlı kapların tüm imalat kademelerinde uluslar arası bağımsız denetim kuruluşları ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam etmekte ve ürünlerine standartların ve prosedürlerin gereksinimi olan sertifikasyon işlemleri yapılmaktadır.

TETA, imalat yelpazesine her geçen gün yeni ürünler eklemekte ve bu ürünler ile müşterilerine en ekonomik, en verimli, en kullanışlı çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizin fabrika ve kazan dairesi yerleşim olanakları ve mimari imkânları doğrultusunda makine ve kazan imalatlarında kullanılan standart kapasite ve ebatların dışında özel ebat ve kapasite de imalatlarımıza devam etmekteyiz.

Bugüne kadar imza attığımız bütün projelerde elde ettiğimiz sonuçlar ve müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri bizleri onurlandırmakta ve daima daha iyisini yapmak için motive etmektedir.

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünlerimiz   |   Referanslarımız   |   Teklif Formu   |   İnsan Kaynakları   |   İletişim

© 2008 - TETA Kazan Makina İmalat San. ve Tic. A.Ş.
Toplam Ziyaretçi

116.812 Kişi